KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969462
nr 1296 9462
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:24:21
700 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr